Tere tulemast meie lehele!

Täname Sind, et tunned meie vastu huvi.

Lapsed on imelised, eks! Meie meelest on imeline näha lapse siirast rõõmu ja kuulda tema helisevat naeru. Sama imeline on näha lapsi avastamas maailma ja omandamas uusi teadmisi. Nendest imelistest hetkedest laste seltsis sündis idee, luua lastele avastamistväärt Imeline Mängumaa (335 m2).

On suur rõõm Teid külla kutsuda uude ja teistmoodi "Imelisele mängumaale". Imelise Mängumaa teevad eriliseks tema interjöör ja atraktsioonid. Meilt leiate maailmaimedest (Giza püramiid, muinasjutuline Taj Mahal jne.) inspireeritud atraktsioonid ja laste teadmiste arendamiseks loodud interjööri, mida iseloomustavad huvitavad faktid ja tõetruud pildid maailmast. Mängumaa on kujundatud nii, et laps õpiks läbi mängu. Imelise Mängumaa on loonud perefirma, mille väljatöötamisse on suure panuse andnud ka kõik meie pere kolm last.

Meie juures on teil suurepärane võimalus pidada laste sünnipäevi, firmade lastele suunatud üritusi, beebide kokkutulekuid, katsikuid ja kõiki muid lastele ja lapsemeelsetele mõeldud üritusi.

Kohtumiseni Imelisel mängumaal!

----------------
5.a. Tõnis
Emme, ma tean kus asub Suur Hiina müür.
5.a. Tõnise emme:
Kas tõesti? Aga kus siis?
5.a. Tõnis
Selles kohas kus me ükskord mängimas käisime
5.a. Tõnise emme:
Õigus jah, kas sulle meeldis seal?
5.a. Tõnis
Meeldis väga! Aga tead, päris Hiina müür on hoopis Hiinas ja see on väga pikk
Ja Hiinas elab kõige rohkem inimesi ning nad on kollast värvi!